Serwis:

PPUH Plus Sp. z o. o. proponuje serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie dostarczanych przez siebie produktów oraz dla innych klientów nie współpracujacych dotychczas w zakresie dostaw i instalacji sprzętu oraz oprogramownia z PPUH Plus Sp. z o. o..

W usługach serwisowych dążymy do wysokiej jakości przez fachowość i terminowość. Klient może skorzystać z doświadczenia pracowników PPUH Plus Sp. z o. o. przez doradztwo telefoniczne lub wymianę korespondencji elektronicznej. W przypadku awarii, PPUH Plus Sp. z o. o. udziela pomocy technicznej w uzgodnionym terminie na miejscu u klienta lub w siedzibie firmy.

W sytuacjach krytycznych zapewniamy możliwość instalacji zastępczego sprzętu. Dla klientów, z którymi podpisujemy stałe umowy serwisowe, gwarantujemy możliwość zastępczego sprzętu, uzgodnione terminy reakcji serwisu (od 0.5 godz. !!!!) oraz usługę typu HELP-Desk 24/365.

Zapraszamy do kontaktu z PPUH Plus Sp. z o. o., gdzie z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń i uwag na adres: tomek[at]e-plus.com.pl

Image
Image
Image